Credits

17. dubna 2012 v 11:49 | Brige
Touto stránkou bych chtěla poděkovat několika lidem, díky nimž tu jsem...Neberte prosím pořadí..VŠICHNI JSTE STEJNĚ DŮLEŽITÝ :)

Televize Prima - neméňě důležitá část toho všeho..Bez vás bychom tuhle užasnou partu nikdy neviděli snad na televizních obrazovkách. Ostatní televize si jistě nyní musí drbat pořádně hlavu. Děkuji za to, že jste dali příležitost všem ukázat, že se ješte můžeme z plných plic a bránic zasmát...

Dano Dangl - DĚKUJI za to, že jste stvořil tento formát zábavy nejen na Slovensku, ale i u nás. Děkuji za to, že jsi dal dohromady nejlepší z nejlepších. Děkuji za to malé ale velmi hřejivé světlo o pondělních večerech, kdy všichni můžem mít jistotu, že hodíme všechny trable za hlavu a zasmějeme se.

Ondřej Sokol, Igor Chmela, Michal Suchánek a Richard Genzer - Kéž by existovali slova, kterým vám můžeme poděkovat za to, jak skvělá parta jste, jak si dokážete se vším poradit a spojit se a zároveň si to užít. Těžko si lze představit jinou skupinu, která by se zhostila svého údělu tak jako vy.

Fanoušci Partičky - bez vás by nic nebylo možné!

Blog.cz - děkuji za možnost mít zde blog

SoSugary.com - děkuji za poskytuný prostor pro galerii a možnost hostovaní :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama