Hraní her z Partičky

21. dubna 2012 v 11:58 | Brige |  Co se bude dít...

Myslíte si, že je jednoduché býti v kůži Geňi nebo Igora? Myslíte, že odhalíte snadno nemoci a spouštěče kolegů? nebo víte, kdo Vám to přišel na rande jen co promluví? Pokud jste alespon jednou odpověděli ANO (nebo taky NE) rozhodně se přidejte do facebookové skupiny Hraní Her Z Partičky a zažijte ten pocit :))


Tahle skupiny a ojidinělý projekt vznikla někdy v říjnu roku 2011 na popud velmi populárních her jako je například seznamka, párty, blázni a další podobné hry, kde se aktéři vždycky nejvíc zapotí :)
V současné době má tato skupina již přes 200 členů , ve které je rodinná hrací rada. Předsedou je Fedor (možná ho potkáš jako Lulina). Mezi další členy patří sekretářka Adriana Skotalová 1. místopředsedkyně Luca Popelková, 2. místopředsedkyně Duhajská Jana, a jejich zástupci Danuš Chlopková a Dominik Maria Lípa, průzkumnice veřejného mínění Niky Brychtová, úřednice pro styk s veřejností Kateřina Janšová,překladatelka Vendy Šremrová a vrchní provokatérka je Apo Kalypsová.

Jelikož jsem členem už přes šest měsíců, rozhodně Vám mohu potvrdit, že koušou víc než vypadají:D Ba ne...
Na skupinovém chatu, kde veškeré hry probíhají, jsou naprosto užasný lidé a stejný magoři do partičky, jako my ostatní..

Taže neváhejte, připojte se, lajkněte a hrajte :D Kdo ví, třeba nás kluci sledují a vybírají si dalšího do party :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama