Partička díky sociálním sítím porazila Michala Davida

17. dubna 2012 v 18:25 | Brige |  Novinky o Partičce
Ceny TÝTÝ skončily překvapením. Zavedenou partičku celebrit, sbírající každoročně sošky v anketě populárních televizních osobností, překonala dravá a nespoutaná Partička. Zábavný formát založený na improvizovaných scénkách a vytvářený týmem bavičů kolem Michala Suchánka a Richarda Genzera, vyhrál cenu pro absolutního vítěze, stal se nejlepším pořadem a v osobě Ondřeje Sokola ovládl i kategorii bavičskou.


Přesto bylo vidět, že vítězové nejsou ve své kůži. Michal Suchánek mrmlal rozpačitě na pódiu něco v tom smyslu, že ty " sociální sítě jsou šílený".Dobře věděl, že za už jen za to, že se pořad chytil v programovém schématu Primy, může dobře dělaná propagace na FB. Právě Ondřej Sokol v nedávném rozhovoru pro Magazín MF Dnes popisoval, jak v době slabé sledovanosti Partičky trávil celé večery před počítačem, sázel na internet různá neodvysílaná a nesestříhaná videa a trpělivě a čile komunikoval s fanoušky. Vyplatilo se to. Partička má na Facebooku přes dvě stě tisíc fanoušků a v pondělí večer si ji v hodně pozdním čase kolem půl jedenácté pouští na půl milionu diváků.


Věrní internetoví příznivci se dokáží zmobilizovat a tak se zkrátka letos stalo, že sociální sítě přispěly k porážce Michala Davida nebo Lucie Borhyové, kteří dominovali dalším kategoriím a na post absolutního vítěze si mohli dělat nárok. Mládí hlasující z chytrých telefonů dalo symbolicky na frak ženám žehlícím u Ordinace a hlasujícím skrze korespondenční lístky vystřižené z Týdeníku Televize.Evidentní rozpaky chlapců z Partičky se ovšem týkaly hlavně toho, v jaké společnosti se ocitli a kdo vlastně celou tu slávu organizuje. Jediný kontroverzní moment večera, v rámci něhož se hlavně kolektivně poplácávalo po zádech, nastal v situaci, kdy hlavní cenu měl Partičce předat ředitel společnosti Bauer Media Jaromír Skopalík, vydavatel hlavního pořadatele soutěže, kterým je týdeník Televize.


"Vy jste z toho bulváru, že jo? S váma já se kamarádit nebudu, děkuju," vyrval zkoprnělému Skopalíkovi cenu z ruky Michal Suchánek a urychleně s ní odkvačil k pultíku. Na chvíli tak narušil všeobecnou pohodu galavečera, když poukázal na pochybnou podstatu téhle ceny, která ovšem dobře zrcadlí zasmrádlý píseček zdejšího showbusinessu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama