Květen 2012

Věty na Zemi

8. května 2012 v 18:21 | Brige
Hra: Věty na zemi
Hrají: Dva
Poprvé: se objevila v 10tém díle

Princip:Vyberou se dva hráči a zadá se téma.Oba začnou hrát svoji roli a kdykoliv se ozve zvonek, jeden z nich na střídačku, musí sebrat jednu větu ze země a zakomponovat ji nějak do děje.

Zopakuj To

8. května 2012 v 18:18 | Brige
Hra: Zopakuj to
Hrají: Všichni
Poprvé: se objevila v 17tém díle

Princip: Herci se rozdělí do dvojic. První dvojice zahraje na dané téma až minutovou dlouhou scénku a úkolem druhé dvojice je co nejlépe je napodobit.Nevýhoda druhé dvojice je, že zatímco první dvojice hraje, oni mají na uších shluchátka.

Zvuky

8. května 2012 v 18:14 | Brige
Hra: Zvuky
Hrají: Dva
Poprvé: se objevila v třináctém díle

Princip: Tahle hra má několik modifikací. Zadá se téma a vyberou se dva kteří to budou hrát. Pak je možnost, že jeden z těch zbylích si stoupne za klávesy a vydává zvuky, jak se mu zachce a herci na place se musejí přizpůsbobit. Pak je možnost, že se za klávesy postaví člověk z publika a nakonec je možnost, kdy se vybere jeden až dva lidé z publika a musejí pomocí mikrofonu vyrábět zvuky.

Zrychleně Zpomaleně

8. května 2012 v 18:00 | Brige
Hra: Zrychleně Zpomaleně
Hrají: Všichni
Poprvé: se objevila ve čtvrtém díle

Princip:Hra je rozdělena do tří částí. Zadá se téma a herci mají malinký čas se domluvit,jak to zahrají. První část zahrají klasickou rychlostí, s tím že vynechají pár detailů. Pak hru zahrají zpomaleně, kdy musejí mluvit velmi pomalu a zpomalit i tak děj. Při této části vyplavou na povrch pár detailů, které nebyli vidět či slyšet v první části. Nakonec přichází třetí část, tkerou musejí časově i hlasově zahrát co nejrychleji a ukáže se tam vše, jak mělo být.

Živé Kulisy

8. května 2012 v 17:53 | Brige
Hra: Živé Kulisy
Hrají: Všichni
Poprvé: se objevila v druhém díle

Princip: Princip hry je na první pohled težký, ale ve skutečnosti, je to lehké. Hráči se rozdělí na dvě dvojice. První dvojice dostane své role, které v daném tématu zahrát, zbylí dva mají za úkol chytnout se některého ze slov, kteří první dvojce naznačí věc nebo cokoliv a oni musejí tu danou věc představit svým tělem,například zvíře, postel, křeslo a podobně